laminacja brwi w domu

Recenzja: zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit. Cena, efekty, gdzie kupić?

Hej moje Gwiazdy!

Stylizacja brwi ma różne oblicza – czasami wystarczy nam żel lub brwi na mydło, ale wiem, że wiele z Was rozważa laminację brwi. To zabieg, który niegdyś był robiony wyłącznie u kosmetyczki, więc wydawał się trudny do wykonania… ale wcale tak nie jest: laminowanie brwi to łatwizna! Wystarczy mieć dobry zestaw do laminacji brwi. Ja na taki trafiłam. Dziś zapraszam Was na recenzję Nanobrow Lamination Kit.

Laminacja brwi w domu – czy to trudne?

Laminacja brwi to zabieg, który za pomocą specjalnych preparatów układa brwi w pożądanym kierunku i utrwala je na długo. Brzmi zawile? Kochane! Dziś takie rzeczy jak nakładanie i zmywanie 3 preparatów na brwi to dziecinnie łatwa rzecz. Przecież w domu, samodzielnie, robimy już tak skomplikowane zabiegi, jak henna lub paznokcie hybrydowe, więc czemu by nie wystylizować sobie brwi tak, by mieć spokój na kilka tygodni? Okazuje się, że z zestawem do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit to naprawdę bardzo szybkie i łatwe.
Dodam jeszcze, że po laminacji nie musicie w ogóle robić makijażu, chyba ze chcecie akurat mieć jakiś wyrazisty look. Więc jeśli farbować brwi, laminacja jest świetna przed farbowaniem. Barwnik mocniej wnika we włoski, efekt utrzymuje się długo!

Zestaw do laminacji Nanobrow Lamination Kit – opis, recenzja

Nanobrow Lamination Kit to zestaw, na który trafiłam szukając czegoś, co w łatwy i szybki sposób pozwoli mi stylizować brwi tak, bym nie zrobiła sobie krzywdy… a to dlatego, że ja jestem na bakier ze wszelkimi zabiegami typu henna, trwała, koloryzacja włosów i brwi. Sprawiają mi trudność. Wiele zestawów do laminowania ma tak zawiłą instrukcję, mnóstwo dziwnych zaleceń… to nie dla mnie. I nagle czytam sobie instrukcję na stronie Nanobrow i myślę: wow, to jet to! Ten zestaw do laminacji brwi jest najlepszy dla mnie! Kupuję!
Oprócz tego, że instrukcja jest mega łatwa i prowadzi was krok po kroku przez cały zabieg, to jeszcze w zestawie macie wszystko, co Wam potrzeba do zrobienia pięknej, fachowej laminacji brwi! Nanobrow Lamination Kit zawiera:

  1. Brow glue (7ml / 0.24 fl oz) – czyli specjalny klej;
  2. StepOne Lifting Lotion (5ml / 0.17 fl oz) – czyli preparat nadający kształt włoskom;
  3. StepTwo Fixer (5ml / 0.17 fl oz) – czyli preparat utrwalający nadany brwiom kształt;
  4. A także pędzelki, spiralki i wszelkie aplikatory, którymi nakładacie produkty. Tak naprawdę jedyne, czego Wam potrzeba to waciki do zmycia preparatów. Folia osmotyczna do laminacji brwi nie jest wymagana, sprawdziłam efekty z folią i bez – tak samo dobre.
domowa laminacja brwi

Dla kogo powstał Nanobrow Lamination Kit?

Ten estetycznie wydany, kompletny zestaw do laminacji brwi jest stworzony i opracowany tak, by nawet ktoś taki nieogarniający, jak ja 😉 i niemający doświadczenia w takich zabiegach bez problemu zrobił sobie laminacę brwi w domu!
Myślę jednak, że jego jakość premium sprawia, że to także świetny zestaw do salonów kosmetycznych: marzenie dla każdej stażystki, która dopiero zaczyna swoją karierę w salonach i chce się nauczyć laminacji brwi.
Oczywiście laminacja brwi jest dla każdego, czyli dla każdych brwi: grubych, cienkich, gęstych i rzadkich. Każde brwi na tym zabiegu zyskają na wyglądzie i atrakcyjności. Myślę, że polubicie te wydajne, ponumerowane buteleczki, które ułatwiają laminację: nie sposób ich pomylić!

Gdzie kupić zestaw do laminacji brwi Nanobrow?

Kochane Słońca! Tak naprawdę nie sprawdziłam dla Was, czy ten zestaw do laminacji brwi Douglas lub jakaś inna drogeria sprzedaje, czy nie, wybaczcie. Myślę jednak, że Nanobrow Lamination Kit można kupić praktycznie wszędzie. W razie czego dajcie info pod postem, ok? <3 Ja – jak już wspomniałam – kupiłam go na oficjalnej stronie Nanobrow.

Zestaw do laminacji Nanobrow cena

Często prosicie by podawać cenę kosmetyku, a raczej to, czy jego zakup po prostu się opłaca. Tutaj muszę Was uspokoić, że cena Nanobrow Lamination Kit jest świetna w stosunku do wydajności i jakości. Bardzo się opłaca, bo zestaw jest wydajny i wystarczy Wam spokojnie na wiele laminacji. Pojawiają się opinie, że nawet do 11-12 razy! Ja jeszcze nie wyczerpałam swoich buteleczek, wiec trudno mi to stwierdzić. I znów prośba do was – jeśli ktoś coś wie na ten temat, bo miał i już zużył Nanobrow Lamination Kit, będę wdzięczna o info nt. wydajności.

Jak zrobić domową laminację brwi z Nanobrow Lamination Kit?

Drodzy, to naprawdę jest łatwe, wystarczy po kolei nakładać produkty i zmywać je po około 5-8 minutach. Im cieńsze włoski, tym krócej trzymacie produkt. Stosowanie Nanobrow Lamination Kit najlepiej jest opisane na stronie, oraz oczywiście w ulotce. Nawet na pudełeczku jest instrukcja w formie przejrzystych obrazków i opisów. Mogę tylko dodać, że u mnie cały zabieg laminacji trwał 18 minut. Mega szybko!

Efekty po laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit

O, tu naprawdę mogłabym się rozpisać, ale wiem, że czekacie na konkrety. Otóż włoski stają się pięknie ułożone i jakby grubsze, pełniejsze. Bardzo podoba mi się, że są takie… idealne! Równiutko ułożone, nie muszę ich już malować. Są bardzo eleganckie. Zdecydowanie wyglądają na zdrowsze i piękniejsze.

I jak, skusicie się na ten zestaw do laminacji brwi? Znacie Nanobrow Lamination Kit? Udała się Wam domowa laminacja brwi? Koniecznie coś napiszcie, bez Waszych komentarzy ten blog jest bez życia! 🙂 Uściski!

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.