zestaw do przedłużania rzęs w domu nanolash

Rzęsy w kępkach DIY Eyelash Extensions od Nanolash – moje wrażenia

Rzęsy i ich pielęgnacja zawsze były dla mnie najważniejsze. Z zazdrością spoglądałam na Kim Kardashian, która zawsze miała perfekcyjnie wystylizowane włoski. Trwałe przedłużanie rzęs mnie nie przekonywało. Zdecydowałam się więc wypróbować kępki do samodzielnej aplikacji Nanolash. Jesteście ciekawe efektów?

Kępki do samodzielnego przedłużania rzęs wpadły w moje ręce dość przypadkowo. W zasadzie zawsze decydowałam się na doklejenie rzęs na pasku. Niestety, zajmowało mi to zbyt wiele czasu z rana. Kępki DIY Eyelash Extensions od razu mnie zainteresowały.

Przedłużanie rzęs w 10 minut? Aplikacja trwała do 5 dni? Nie mogłam tego odpuścić!

Kępki DIY Lash Extensions – wybrałam tylko opakowanie z rzęsami

Na stronie producenta Nanolash znajdziecie zarówno pojedyncze opakowanie kępek, jak i cały zestaw do przedłużania rzęs. W opakowaniu znajduje się 36 kępek w 3 różnych rozmiarach. Do wyboru jest także 8 modeli rzęs.

Zestaw zaś składa się z dodatkowych akcesoriów i gadżetów, które mają ułatwić wykonanie samodzielnej aplikacji. Znajdziecie w nim sealer, bonder, pęsetę do rzęs i remover Nanolash. 

Ja podjęłam decyzję o zakupie wyłącznie opakowania. Kępki DIY Lash Extensions kupiłam jako produkt testowy, więc zależało mi na sprawdzeniu jakości i trwałości samych włosków. Poza tym większość akcesoriów miałam już w swojej kosmetyczce.

rzęsy bondingowe nanolash

Jak przebiegła samodzielna aplikacja kępek od Nanolash?

Kępki Nanolash to rzęsy przeznaczone do samodzielnej aplikacji. Brzmi dość niewiarygodnie, a jednak! Producent zapewnia, że wykonanie pełnej stylizacji z 4-5 kępkami zajmie jedynie 10 minut. No to zaczynamy odliczanie!

Wykonałam wszystko zgodnie z instrukcją. Nałożyłam bonder, odczekałam, aż nabierze on lepkość, a następnie przymocowałam kępki około 1 mm od linii rzęs i docisnęłam pęsetą. Wykończyłam całość sealerem, żeby usunąć lepką warstwę.

Czas stop! 8:59. Dokładnie tyle zajęło mi samodzielne przedłużenie rzęs w domu. Producent w tym momencie się nie pomylił. O samej aplikacji mogę powiedzieć tyle, że przebiegła szybko i sprawnie. Wydaje mi się, że łatwe przedłużanie rzęs w domu, dzięki kępkom od Nanolash, stało się rzeczywistością!

przedłużanie rzęs w domu efekty

Zawsze zazdrościłam Kim Kardashian jej perfekcyjnie wystylizowanych rzęs. Dlatego wybrałam rzęsy bondingowe DIY Heartbreaker od marki Nanolash.

Trwałość aplikacji kępek DIY Eyelash Extensions do 5 dni – prawda czy nie?

Producent śmiało zadeklarował, że kępki do samodzielnej aplikacji w domu utrzymają się do 5 dni. Oczywiście musiałam to sprawdzić.

Wykonałam aplikację dokładnie w niedzielę wieczorem. Upłynęło 5 dni, a rzęsy dalej były na swoich miejscach. W efekcie zdecydowałam się nosić je dłużej. Finalnie, utrzymały się one u mnie 8 dni. Zaznaczę jednak, że starałam się o nie odpowiednio dbać. Spałam na plecach, wykonywałam zabiegi higieniczne okolic oka i szczotkowałam włoski. Moim zdaniem, wpłynęło to znacząco na trwałość rzęs.

Po ich ściągnięciu zauważyłam, że nie zmieniły one swojej formy. Kępki DIY Lash Extensions dalej były estetyczne i schludne. Usunęłam klej przy pomocy removera. Producent wskazał, że rzęsy do samodzielnej aplikacji można wykorzystać jedynie raz. Ja jednak postanowiłam założyć je ponownie.

Jakie były efekty? Otóż takie same jak podczas pierwszej aplikacji. Według mnie, kępki spokojnie można wykorzystać kilka razy.

Efekty samodzielnego przedłużania rzęs z kępkami Nanolash – czy jestem zadowolona?

Samodzielne przedłużanie rzęs w domu, z kępkami Nanolash było:

  • szybkie;
  • łatwe;
  • przyjemne.

Nie doświadczyłam najmniejszych problemów. Samo ściągnięcie kępek DIY Lash Extensions również było dziecinnie proste.

Doceniam produkt za różnorodność. 3 rozmiary kępek pozwoliły mi na eksperymenty, aż do momentu, w którym osiągnęłam zamierzony efekt. Z czystym sumieniem mogę polecić kępki do samodzielnej aplikacji Nanolash każdej z Was!

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.