Pisak do brwi Nanobrow - recenzja

TEST: Sprawdzam, jak działa pisak do brwi Nanobrow. Czy warto go mieć?

Hejo!

Czas zaakcentować brwi i pokazać się w efektownej, a zarazem niezwykle naturalnej odsłonie. Pisak do brwi to idealny patent na makijaż, gdy chcesz zwrócić uwagę na swoje spojrzenie. Zadaniem pisaka do brwi Nanobrow jest korygowanie kształtu brwi, ukrywanie ich mankamentów, optycznie zagęszczenie i podkreślenie koloru. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Test pisaka do brwi Nanobrow – sprawdził się na rzadkich brwiach?

Zacznę od tego czym jest pisak do brwi. To kosmetyk służący do rysowania lub wypełniania brwi, aby nadać im kształt, grubość i kolor. Wyglądem przypomina zwykły marker, jednak nie dajcie się zmylić! Jest w 100% bezpieczny dla skóry, a w przypadku pisaka do brwi Nanobrow nawet dla tej wrażliwej i alergicznej.

Jestem fanką klasyków, uwielbiam kredki i cienie do brwi, ale lubię też testować nowinki. Posiadam z natury rzadkie brwi, które wymagają mocniejszego podkreślenia. Moja buzia nabiera wtedy wyrazu, wygląda na wypoczętą i promienną. Rozważałam nawet microblading, ale tego typu zabiegi nie są dla mnie. Co jeśli brwi nie wyszłyby takie, o jakie chciałam?O zgrozo! Musiałbym usunąć je laserowo lub czekać ponad ROK aż pigment wyblaknie, a zakryć tatuażu samym makijażem nie jest łatwo – uwierzcie mi!

Pisak do brwi Nanobrow - test produktu

Do przetestowania pisaka do brwi Nanobrow skusiła mnie obietnica “brwi jak po microbladingu”. Pisak do brwi okazał się jednym z lepszych sposobów na wyraźne zaznaczenie linii brwi i wypełnienie ubytków tam, gdzie włoski nie chcą rosnąć. Świetnie sprawdził się na moich rzadkich brwiach. Wreszcie uzyskałam efekt, który ciężko było mi osiągnąć za pomocą kredki – puszyste, gęste i naturalnie wyglądające łuki. Kolorystyka dostosowana jest do większości odcieni włosów – od “chłodnego” blondu do bardzo ciemnego brązu, wpadającego w czerń.

Pisak do brwi Nanobrow – dlaczego warto go mieć?

Brwi stanowią ważny element twarzy. W ostatnich latach moda na gęste, naturalne brwi stała się bardzo popularna, dlatego coraz więcej kobiet zaczyna zwracać uwagę na pielęgnację i stylizację swoich brwi. Jednym z coraz częściej wybieranych kosmetyków do ich makijażu jest pisak do brwi.

Pisak do brwi Nanobrow stał się moim numerem #1, a oto kilka powodów dlaczego:

Precyzyjne rysowanie pojedynczych włosków:

Pisak do brwi Nanobrow ma niezwykle cienką końcówkę, dzięki której można dorysować pojedyncze włoski, wypełnić puste przestrzenie lub skorygować kształt brwi.

Łatwość aplikacji:

Jest wygodny i przede wszystkim łatwy w użyciu. Nie wymaga specjalnych umiejętności (jedynie niewielkiej wprawy). Dzięki temu można samodzielnie wykonać trwałą stylizację brwi w domu.

Trwałość i wodoodporność:

Pisak do brwi Nanobrow zapewnia trwały efekt przez wiele, wiele godzin, co pozwala cieszyć się pięknymi brwiami przez cały dzień (i to bez żadnych poprawek!)

Różnorodność kolorów:

Dostępny jest w kilku różnych kolorach, co pozwala dopasować go do naturalnego koloru włosów lub do preferowanego koloru brwi.

Naturalny efekt microbladingu brwi:

Ten precyzyjny pisak do brwi pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu brwi, który nie wygląda sztucznie i przesadnie.

Wszechstronność:

Marker do brwi Nanobrow może być stosowany do różnych rodzajów brwi, od gęstych i grubych po cienkie i rzadkie. Wykonasz nim wiele efektownych makijaży brwi.

Pisak do brwi Nanobrow - zalety

Pisak do brwi Nanobrow zdziałał cuda na moich rzadkich brwiach 🙂 Pozwala na precyzyjne dorysowanie pojedynczych włosków, jest łatwy w użyciu, trwały, dostępny w różnych kolorach, daje naturalny efekt, a także jest wszechstronny i może być stosowany do różnych rodzajów brwi. Czy polecam pisak do brwi Nanobrow? Jasne, że TAK! Testujcie i piszcie w komentarzach, czy u Was także się sprawdził.

Do następnego! 🙂

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.