Peeling skóry głowy

Jak wykonać peeling skóry głowy i włosów w domu? Mój sposób to Dixidox de Luxe Peeling 1.3 od DSD de Luxe

Cześć!

Peeling skóry głowy i włosów to bardzo ważny etap w mojej pielęgnacji. Zazwyczaj używam do tego specjalistycznych kosmetyków, takich samych z jakimi spotkacie się w gabinecie trychologicznym. Jednym z takich produktów jest Dixidox de Luxe Peeling 1.3 marki DSD de Luxe. Jakie efekty zapewnia taki peeling skóry głowy?

Dixidox de Luxe Peeling 1.3 – właściwości

Peeling skóry głowy i włosów od DSD de Luxe delikatnie i skutecznie oczyszcza, redukuje przetłuszczanie się skalpu i zapobiega powstawaniu łupieżu. Zmniejsza wydzielanie sebum oraz przeciwdziała wypadaniu włosów i powstawaniu skórnych infekcji. Usuwa z powierzchni głowy martwy naskórek, kawałki włosów i inne zanieczyszczenia. Dzięki produktowi skóra jest odświeżona i czysta.

Co zawiera peeling skóry głowy i włosów?

Dixidox de Luxe Peeling 1.3 zawiera roślinne ekstrakty, składniki nawilżające i kwasy owocowe. Są to między innymi: lanolina, keratyna, proszek z nasion moreli, ekstrakt z pieprzowca rocznego, kwas salicylowy, kwas jabłkowy, kwas mlekowy, kwas winowy. Dzięki tym substancjom zarówno skóra głowy, jak i włosy będą dokładnie oczyszczone i wypielęgnowane.

Jak używać Dixidox de Luxe Peeling 1.3, czyli peeling skóry głowy w domu

Niewielką ilość peelingu nakłada się na skórę głowy i u nasady włosów. Dixidox de Luxe Peeling 1.3 pozostaw na 15 do 30 minut, a potem dokładnie spłukaj i umyj głowę szamponem. Peeling do skóry głowy i włosów stosuje się raz w tygodniu. Jeżeli kosmetyk przedostanie się do oczu, może wywołać podrażnienia. W takim wypadku oczy należy przemyć dużą ilością letniej wody. Jedno opakowanie Dixidox de Luxe Peeling 1.3 mieści 200 ml produktu – powinno wystarczyć na kilka miesięcy kuracji. Myślę, że cena Dixidox de Luxe Peeling 1.3 jak na tak skuteczny i wydajny kosmetyk nie jest wygórowana.

Jaki jest wasz sposób na peeling skóry głowy i włosów w domu? Jakie są wasze opinie o Dixidox de Luxe Peeling 1.3?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.