Szczoteczka do twarzy Remington

Mój sposób na czystą i gładką buzię. Oczyszczająca szczoteczka Reveal marki Remington

Cześć!

Od kiedy zaczęłam interesować się pielęgnacją i kosmetykami, szukałam skutecznego sposobu oczyszczania cery. Miałam wtedy naście lat, ale metodę doskonałą znalazłam kilka lat później. (Tylko nie myślcie, że jestem taka stara). To szczoteczka oczyszczająca Reveal marki Remington. Jak działa to urządzenie i jakie daje efekty?

Szczoteczka Reveal oczyści buzię każdej z nas!

Takie urządzenie powinna mieć w domu każda dziewczyna, która zmaga się z nadmiernie zanieczyszczonymi porami skóry i łuszczącym się naskórkiem. Reveal Remington przyda się też do ujędrniania cery, peelingu i rozjaśniania przebarwień. Ułatwi także wchłanianie kosmetyków i przyspieszy ich działanie. Szczoteczki polecane są do pielęgnacji każdej cery, choć dziewczyny z naczynkową, wrażliwą i suchą skórą twarzy powinny ostrożnie używać urządzenia.

Jak działa Reveal marki Remington?

To, że szczoteczka Reveal Remington oczyszcza i pielęgnuje skórę, już wiemy. A w jaki sposób to się odbywa? Urządzenie jest skonstruowane tak, żeby w 100% można było zadbać o buzię. Głowica wykonuje ruch obrotowy i wibrujący, dzięki czemu oczyszczanie jest bardzo skuteczne. Co więcej szczoteczka zawiera minutnik, który co 20 sekund informuje o tym, że można przejść do oczyszczania kolejnej części twarzy. Jak długo możesz korzystać z Reveal od Remington? Jedno ładowanie baterii da ci możliwość zastosowania urządzenia aż 30 razy. Szczoteczka jest wodoodporna, dzięki czemu możesz myć ją pod wodą i stosować wraz z płynnymi kosmetykami. W zestawie znajdują się trzy nasadki: standardowa, do skóry wrażliwej i masująca. Urządzenie zostało także wyposażone w trzystopniową regulację prędkości i żarówki LED, które oświecają skórę podczas pielęgnacji.

Jakich kosmetyków używać podczas mycia buzi szczoteczką Reveal?

To proste! Używaj kosmetyków przeznaczonych do rodzaju twojej cery. Konsystencja też nie będzie miała żadnego znaczenia. Szczoteczka Reveal marki Remington rozprowadzi kremy, żele, pianki i każdy inny produkt, niezależnie od jego formuły. Ja używam urządzenia wieczorem, raz w tygodniu. Stosuję wtedy żel głęboko oczyszczający z zawartością kwasów owocowych o małym stężeniu. Szczoteczka pomaga produktowi wniknąć w głębsze partie skóry i usunąć martwy naskórek. Moja buzia po takim zabiegu jest gładka i dokładnie oczyszczona.

Czy wy też używacie szczoteczek do oczyszczania buzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.