Stormi Kylie Jenner

Nowe kosmetyki Kylie Jenner: kolekcja Stormi

Cześć!

Nowe kosmetyki Kylie Jenner wywołały prawdziwą burzę. I to nie tylko za sprawą odcieni i designu, lecz także tego, że inspiracją do stworzenia produktów była córka celebrytki, Stormi. Jak prezentuje się nowa linia kosmetyków?

Co znajdziemy w kolekcji?

W kolekcji kosmetyków Stormi od Kylie Jenner są: cienie do powiek, błyszczyk, szminki, błyszczyki z brokatem do powiek, rozświetlacze i eyeliner. Wszystkie są utrzymane w wyrazistych i odważnych kolorach. Mamy zatem czarną szminkę, żółte cienie do powiek i eyeliner, niebieski błyszczyk do powiek. Elementem łączącym kosmetyki z kolekcji są graficzne wzory i zdobienia opakowań i produktów: błyskawice, brokatowe napisy, chmury, krople deszczu i gwiazdki.

Prawdziwie burzowa kolekcja

Charakter kolekcji Stormi od Kylie Jenner podkreślają nawet nazwy produktów:

  • cienie do powiek Calm Before the Storm i Eye of the Storm,
  • błyszczyk Flash Gloss,
  • szminki Cosmic, Nova i Nightfall,
  • błyszczyki z brokatem do powiek Twinkle Twinkle + Superstar i Violet Monn + Destiny,
  • rozświetlacz Lightning Bolt.

Dla kogo kolekcja Stormi?

Kosmetyki z nowej kolekcji Kylie Jenner, Stormi, na pewno spodobają się fanom celebrytki. Jeżeli lubisz się malować i nieobcy ci jest odważny look, to burzowe produkty z pewnością przypadną ci do gustu. A może jesteś wizażystką i poszukujesz nowych rozwiązań w makijażu? Jeżeli tak, to kosmetyki z serii Stormi świetnie sprawdzą się w twojej pracy. Z pewnością tak jak poprzednie produkty Kylie Jenner mają dobrą jakość i dadzą radę w każdej sytuacji.

Czy wypróbujecie nowe kosmetyki od Kylie Jenner? A może już przetestowałyście te produkty. Jeśli tak, to wstawcie komentarz i zostawcie opinię o kolekcji Stormi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.