Szczotka do włosów Michel Mercier

Nowość! Szczotki do włosów Michel Mercier

Witajcie piękne istoty!

Nie wiem, czy miałyście już okazję (i czy w ogóle słyszałyście) o nowych, wyjątkowych szczotkach Michel Mercier?

Co w nich takiego wyjątkowego? Zapytacie zapewne. Otóż wiele, wiele drogie panie. Postaram się to wam jak najlepiej opisać.

Szczotki Michel Mercier są nietypowe, ponieważ występują w 3 wersjach: do włosów grubych, cienkich i normalnych. Wszystkie 3 mają rączki wykonane z drewna, ale ich włoski są gumowe, każda o innym kolorze.

Każda z nich ma inny, unikalny i opatentowany, geometryczny i przemyślany rozkład 428 końcówek. Ząbki w szczotce są różnej długości (np. w szczotce do włosów cienkich ząbki mają 32 różne długości (!), a dodatkowo włoski szczotki mają 16 różnych średnicy, czyli grubości). Takie zabieg ma pomóc szczotkować i pielęgnować wybrany rodzaj włosów. Podczas czesania ząbki rozpraszają siłę nacisku, którą wkładamy w czynność szczotkowania.

Rezultat?

Nie dość, że szczotka szybko, sprawnie i bez bólu i bez plątania i szarpania rozczesuje włosy, to jeszcze dodatkowo świetnie je wygładza i dyscyplinuje. Szczotki Michel Mercier to efekt wieloletnich badań. Redukują łamliwość włosów i zapewniają masaż skórze głowy, dzięki czemu możecie doczekać się nie tylko szybszego wzrostu włosów, ale również tego, że pukle zaczną rosnąć zdrowe i mocne.

Szczotka Michel Mercier do włosów cienkich ma końcówkę w kolorze écru. Jej włoski są elastyczne i miękkie, a włosy są szczotkowane w sposób delikatny dla włosów i skóry.

Szczotka Michel Mercier do włosów normalnych jest dopasowana do ich struktury, włoski są w kolorze brązowym, elastyczne i nieco sztywne – idealne do włosów normalnych.

Szczotka Michel Mercier w kolorze czarnym: do włosów grubych – ma sztywne ząbki, które jednocześnie zakończono okrągłymi końcówkami, aby masowały skórę głowy, jednocześnie rozczesując włosy bez szarpania.

Ja mam włosy cienkie i jestem zakochana w szczotce w kolorze écru. Przyznaję, że czuć kolosalną różnicę podczas czesania. Polecam wszystkim włosomaniaczkom!

1 Komentarz “Nowość! Szczotki do włosów Michel Mercier”

  1. malutka

    Rewelacja! Mam do włosów normalnych. Bardzo delikatnie czesze, nie wyrywa, nie ciągnie i szybko rozczesuje no i jest eko 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.