HiMirror

Powiedz CZEŚĆ zaawansowanej pielęgnacji. Inteligentne lustro HiMirror zadba o twoją skórę

Jak się masz?

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele gadżetów może pomóc ci w pielęgnacji twarzy. Jednym z nich jest HiMirror, czyli inteligentne lustro, które zdiagnozuje kondycję twojej cery. Ja już widziałam, w jaki sposób działa. Ciekawskich zapraszam do lektury.

Bajery w HiMirror

Ten niezwykły gadżet praktycznie niczym nie różni się od zwykłego lusterka. Wielkością dorównuje lustrom łazienkowym lub tym z toaletek; jest nawet oświetlone lampkami Mamy tu jednak istotną różnicę. W HiMirror wbudowano kamerkę i system, który rozpoznaje niedoskonałości na twarzy. W zestawie znajduje się także pilot, dzięki któremu można wybrać odpowiednie opcje. HiMirror reaguje również na ruch i mowę. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Android 4.4.2+ i iOS9+.

Funkcje w HiMirror

To lusterko naszpikowane jest elektroniką. Ma kilka ważnych z punktu widzenia pielęgnacji twarzy opcji. A należą do nich: analiza skóry, zapis kondycji skóry, moja pielęgnacja, moja kosmetyczka, studio makijażu, kondycja organizmu, tutoriale (instalacja i obsługa oprogramowania), nowinki ze świata pielęgnacji skóry i ustawienia systemowe. Poza tym mamy kilka opcji, które ułatwiają korzystanie z HiMirror i regularną pielęgnację skóry: budzik, czujnik temperatury i wilgotności powietrza oraz czujnik ruchu.

Lustereczko, powiedz przecie…

Jak działa inteligentne lustro HiMirror? Wystarczy, że staniesz przed lustrem i włączysz odpowiedni program. Urządzenie rozpozna typ niedoskonałości i zaznaczy kolorowymi liniami obszary skóry, o które należy zadbać. „Podpowie”, jakich kosmetyków użyć i jak się malować, żeby wyglądać ładniej. Przeanalizuje twoje postępy w pielęgnacji cery i na bieżąco będzie dopasowywało produkty i zabiegi.

Chciałybyście wypróbować HiMirror? Bo ja tak!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.