Iwostin – Purritin Rehydrin, nawilżenie w trakcie kuracji dermatologicznej

Niedawno rozpoczęłam współpracę z dermatologiem, bo problem mojej cery trądzikowej stał się zbyt męczący. Ci, którzy zmagają się z tłustą cerą trądzikową, wiedzą o czym mowa. Niestety już w pierwszym tygodniu po rozpoczęciu leczenia izotretynoiną odczułam skutki uboczne – moja cera wysuszyła się niesamowicie. 🙁 Z pomocą przyszła farmaceutka w zaprzyjaźnionej aptece, która poleciła mi wypróbować krem nawilżający Purritin Rehydrin.

O MARCE

Laboratorium Iwostin to rodzima marka, która we współpracy z polskimi dermatologami, tworzy preparaty pielęgnacyjne przeznaczone właśnie dla cery mieszanej, tłustej i trądzikowej. Iwostin oferuje kosmetyki bezpieczne, których receptura jest nie tylko skuteczna, ale niweluje ryzyko powstawania reakcji alergicznych. Purritin to seria hipoalergicznych dermokosmetyków, które łączą w sobie unikalne składniki aktywne.

O PRODUKCIE

Krem nawilżający Purritin Rehydrin marki Iwostin to dermokosmetyk, którego zadaniem jest przywrócenie prawidłowego nawilżenia skóry w trakcie kuracji dermatologicznej lub wymagającej odżywienia po zakończeniu leczenia trądziku. Zapowiada się obiecująco, bo właśnie tego potrzeba mojej skórze – dogłębnego nawilżenia opracowanego specjalnie z myślą o skórze trądzikowej wysuszonej preparatami leczniczymi.

Krem Iwostin Purritin Rehydrin opiera się na dobroczynnym działaniu czterech składników aktywnych – hialuronianie sodu (z kompleksem Hydromanil), ceramidach roślinnych, skwalanie roślinnym i alantoinie. Ma być bezpieczną formułą, która nie zatyka porów i nie przetłuszcza (i tak tłustej) skóry, a oferuje wyłącznie nawilżenie dopasowane do potrzeb cery trądzikowej. Jestem ciekawa, czy to możliwe bez obciążenia cery.

OCZEKIWANIA

Nawilżanie z kremem Iwostin Purritin Rehydrin mam zamiar rozpocząć po weekendzie, od początku zbliżającego się tygodnia. To będzie mój drugi tydzień dermatologicznej kuracji przeciwtrądzikowej. Moja skóra jest mocno przesuszona, mam odstające skórki, a naskórek się nadmiernie łuszczy. Widoczne są jeszcze wypryski i miejsca, w których jest nadmiar sebum.

Liczę, że krem przywracający nawilżenie Purritin Rehydrin przede wszystkim nawodni moją skórę bez efektu przetłuszczenia i obciążenia. Przywrócenie równowagi fizjologicznej skórze, złagodzenie podrażnień i wzmocnienie działania substancji przeciwtrądzikowych to dodatkowe rezultaty, które będzie miło zaobserwować. Czy Iwostin Purritin Rehydrin działa? Przekonam się za tydzień, może dwa. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz Polubić Także

Poniżej znajdziesz artykuły podobne do ostatnio czytanego.